Сьогодні все більше людей стикаються із підвищеним рівнем цукру в крові. Але є продукти, які допомагають привести в норму рівень цукру в крові та при цьому благотворно впливають на організм. Швидше за все, ви знайдете їх у себе на кухні.

Високі показники цукру в крові можуть призвести до розвитку цукрового діабету. І допомогти у зниженні рівня цукру може правильна дієта. Ось які продукти сприяють цьому, пише MedOnet.

Яблучний оцет. Вода з цим оцтом має антидіабетичний ефект та допомагає знизити цукор у крові. Крім того, завдяки цьому напою у вас підвищиться чутливість до інсуліну.

Мигдаль. Один із плюсів мигдалю – це стабілізація рівня цукру в крові. При регулярному вживанні кількох горіхів на день ви зможете контролювати інсулін у крові після їди.

Вино. Для приведення в норму рівня цукру потрібно в день пити півкелиба або келих вина. Такий же ефект буде і при вживанні кількох червоних виноградин на добу або кілька разів на тиждень.

Авокадо. Захистити від цукрового діабету можуть мононенасичені жирні кислоти, які входять до складу авокадо.

Оливкова олія. Відомо, що воно знижує рівень цукру в крові та рівень холестерину. Регулярне вживання оливкової олії позитивно позначиться на роботі підшлункової залози, яка контролює рівень цукру в крові.

Часник. Він відрізняється тим, що регулює метаболізм глюкози. Для цього достатньо буде лише одного зубчика.