Невелика температура

Температура тіла постійно тримається на рівні 37,2 — 37,5 градусів? Начебто і не заважає звичного життя, але все одно неприємно, вірно? І не тільки неприємно, але і потенційно небезпечно: постійно підвищена температура, до того ж супроводжується кашлем — один з ранніх симптомів туберкульозу. Обов’язково зверніться до лікаря!

Зниження або втрата апетиту

Ще один симптом, який не варто пропускати — це зниження апетиту. Як правило, якщо ми серйозно хворі, організм кидає всі наявні ресурси на боротьбу з недугою, іноді «позичаючи» їх у інших систем — в тому числі травної. І нам не хочеться їсти. Якщо це ваш випадок і якщо втрата апетиту супроводжується ще якими-небудь симптомами з цього списку, зверніться до лікаря.

Читайте також:  8 продуктів, які не можна зберігати у холодильнику

Сильна стомлюваність

Нічого не зробила, а втомилася. Не хочу прокидатися. Не хочу нікуди йти. Не можу, не хочу, лінь, сил немає — якщо ви занадто часто стали говорити або думати щось подібне, зупиніться і все-таки йдіть до лікаря. Підвищена стомлюваність – ознака, що всі сили організму кинуті на боротьбу з будь-яким прихованим ворогом. І найчастіше йому дуже, дуже потрібна ваша допомога.

Озноб, що переходить в пітливість

До менопаузи ще далеко, а вас раз у раз мучать “припливи”, кидає то в жар, то в холод? Особливо варто занепокоїтися, якщо напади пітливості трапляються ночами – це майже гарантована ознака туберкульозу, що розвивається.

Читайте також:  Розкрито небезпечні наслідки вживання імбиру
Продовження на наступній сторінці: 1 2