Нещодавно стало відомо, що у ВООЗ мають намір домогтися заборони на використанні в харчовій промисловості трансжирів. Такі заходи прокоментував глава організації доктор Тедрос Адханом Гебрейесус, повідомляє ТАСС.

Так, згідно з офіційними даними, близько півмільйона людей у світі протягом року помирає через проблеми зі здоров’ям в області серцево-судинних захворювань, викликаних вживанням в їжу транс жирів.

За прогнозами експертів, заборона, яку ввели на законодавчому рівні вже 58 країн світу, на використання цих речовин у виробництві продуктів харчування дозволить врятувати життя близько 3,2 млрд. чоловік до 2023 року.

У планах ВООЗ до 2023 року домогтися відповідних змін у законодавстві більшості країн світу, на користь повної відмови від трансжирів.

Читайте також:  3 способи вживання риби можуть призвести до хвороби серця та судин

“У той час, коли весь світ бореться з пандемією захворювання COVID-19, Ми повинні докласти всіх зусиль для захисту здоров’я людей. Це включає в себе прийняття всіх можливих заходів щодо запобігання неінфекційних захворювань”, – сказав керівник організації.