ГоловнаНовини Здоров'яУкраїнців масово косить рак: оприлюднено шокуючу статистику

Українців масово косить рак: оприлюднено шокуючу статистику

В Україні щороку вмирають 1100 осіб від онкологічного захворювання шкіри — меланоми. За словами медиків, цей вид раку стає все агресивнішим.

Меланома

“У нас помирає 1100 пацієнтів, а у США — 8000. Але в США діагностують 80 тисяч, а у нас 3500″, — заявив лікар-онколог Сергій Коровін. Тобто у нас помре кожен третій хворий, а в Америці — лише один із восьми. Тому коефіцієнт смертності вражає”, — пояснив лікар-онколог Сергій Коровін, передає ТСН.

Зазначається, що головна причина у пізній діагностиці, хоча це один із небагатьох видів онкозахворювань, який можна побачити, просто подивившись на себе у дзеркало.

Читайте також:  Вчені вважають, що лінь корисна для людини

За словами фахівця, злоякісне утворення має нерівномірне забарвлення, чорний колір, нерівні краї. Будь-який дерматолог скаже, що це злоякісна меланома.

Також ознаками є: якщо пігментна пляма збільшується; змінює колір; змінює форму. Тому тоді вам терміново треба до лікаря, адже тільки він може чітко поставити діагноз і врятувати ваше тіло.

У групі підвищеного ризику перебувають люди зі світлою шкірою, світлими очима, світлим або рудим волоссям, ті, у кого багато родимок на тілі. І навіть ті, хто кілька разів згорав на сонці ще в дитинстві. Цим людям неможна засмагати навіть при використанні сонцезахисних засобів.

Читайте також:  Корисні каші для фігури і здоров'я

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News