Вік – це просто цифри в нашому паспорті!

Повернути час назад і повернутися в свої вісімнадцять, на жаль, все ще неможливо. Але наука стверджує: Ми всі можемо сповільнити старіння. Дослідження підтверджують: у людей одного і того ж року народження може бути різний біологічний вік — і відрізняється іноді він на десятки років. Ось деякі прості правила, дотримання яких допоможе по‑справжньому зупинити час і залишатися молодими, бадьорими і дуже енергійними.

Займатися спортом

Фізична активність – це не тільки здоров’я, але і молодість. Одне з досліджень підтвердило: у літніх людей, які регулярно займаються спортом, м’язова маса, рівень холестерину і навіть функції імунної системи знаходилися на рівні молодих людей. Особливо корисне аеробне навантаження, яке допомагає підтримувати здоровий рівень цукру в крові, а також покращує здоров’я серця. Крім того, фізичні вправи допомагають боротися з депресією, тривогою і навіть покращують когнітивні здібності.

Їсти більше овочів

Фрукти, овочі та цільнозернові злаки — ось вони, «чарівні» продукти, які допомагають зберегти молодість. Клітковина, якої багато в рослинній їжі, необхідна для здорової роботи всіх систем організму, в тому числі мозку. Але не варто зовсім переходити на вегетаріанський раціон: молочні продукти, яйця, нежирне м’ясо і риба дуже важливі для нашого здоров’я. Особливо у віці старше 50 років, коли організм стрімко втрачає кальцій.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3