Найбільш корисні для мозку продукти – це яйця, риба жирних сортів, горіхи, чорна смородина, лохина, броколі, помідори, а також шавлія.

Про це повідомили на сторінці Clutch у Telegram. Автор допису склав список із топ-8 продуктів, які поліпшують розумові здібності, і розповів про їх особливості.

Яйця

Вони містять усе, що потрібно організму для життєдіяльності. Для мозку ж яйця незамінні через холін. При регулярному їх вживанні покращується здатність нейронів проводити нервові імпульси, збільшується здатність до концентрації.

Риба жирних сортів

Жирна океанічна риба містить незамінні для мозку поліненасичені жирні кислоти Омега-3. Вони не виробляються організмом, тому людина може отримувати їх тільки з продуктів. Але навіть у їжі кількість Омега-3 дуже низька. Їх максимальна концентрація – саме в рибі.

Горіхи

Горіхи теж містять Омега-3, але в набагато меншій кількості. В рослинному середовищі в них найбільше цих кислот. Також у них присутній вітамін Е, який покращує пам’ять і мислення.

Чорна смородина

Вживання цих ягід покращує не тільки функцію мозку, але і здоров’я людини. Справа в тому, що в чорній смородині велика кількість вітаміну С.

Лохина

До її складу входять речовини, які мають антиоксиданти і протизапальні властивості, корисні для роботи мозку.

Броколі

Вони містять багато вітаміну К. Цей продукт здатний поліпшити когнітивні і розумові здібності.

Помідори

До складу помідорів входить лікопін, який дуже корисний для мозку. Ця речовина здатна захистити його клітини від вільних радикалів і запобігти розвитку деменції або хвороби Альцгеймера.

Шавлія

Саме ця рослина не просто покращує когнітивні здібності мозку, але і пам’ять, загострює увагу. Вживати шавлію можна в будь-якому вигляді.

Джерело: МедікФорум