Надмірне вживання алкоголю може позбавити ваш організм життєво важливих поживних речовин і призвести до ламкості та витончення волосся. Алкоголь знижує рівень цинку в організмі, який є “досить важливим мінералом, коли справа стосується росту та об’єму волосся”.

Існує низка досліджень, що показують, що нестача цих поживних речовин може з часом призвести до випадання волосся, пише Express.

Зазначається, що випадання волосся є нормальним явищем, тому що ми можемо втрачати від 50 до 100 волосся на день, часто навіть не помічаючи цього. Зазвичай не варто турбуватися про випадання волосся, але для деяких людей це може бути неприємним.

Читайте також:  Хворе серце: скільки дивитеся телевізор? Час, пов'язаний із меншим ризиком

Цинк та фолієва кислота, як відомо, допомагають підтримувати силу та густоту волосся. На жаль, надмірне вживання алкоголю може позбавити ваш організм цих життєво важливих поживних речовин та призвести до облисіння.

Надмірне вживання алкоголю не тільки шкідливе для вашого волосся, але також може негативно позначитися на вашому здоров’ї загалом.

За даними NHS, чоловікам та жінкам не рекомендується вживати понад 14 одиниць алкоголю на тиждень.

“Одна одиниця дорівнює 10 мл або 8 г чистого спирту, що приблизно відповідає кількості алкоголю, яку середній дорослий може переробити за годину”, – йдеться у дослідженні.

Кількість одиниць напою залежить від його об’єму та міцності.

Читайте також:  Як прожити довше: знайдено 5 найбільш здорових харчових звичок

Збереження гідратації та вживання великої кількості води також може покращити загальний стан вашого волосся.