Вчені розповіли, які продукти слід додати в раціон, щоб знизити апетит і втратити зайву вагу. Основною умовою такої дієти є досягнення бажаного результату без шкоди для здоров’я.

В першу чергу слід звернути увагу на курячі яйця. Вони є джерелами якісного білка, що сприяє насиченню. Їх регулярне вживання в сирому або вареному вигляді допомагає домогтися зниження маси тіла. Схожими властивостями володіє і червона риба. В її складі багато омега-3, завдяки чому організм швидко відчуває насичення і людині довго не хочеться їсти.

Далі слідує авокадо, в якому є корисна олеїнова кислота та інші жирні кислоти. Після вживання цього продукту в їжу, через 3 години близько 40% людей відчувають зниження апетиту. Особливу увагу потрібно звернути і на насіння чіа. Вони мають здатність вбирати вологу, збільшуючись розмірі в 10-12 разів. Завдяки цьому, з’їдаючи їх, людина швидко відчуває насичення.

Читайте також:  Названо 5 продуктів, які уповільнюють метаболізм

Вгамувати голод і не нашкодити фігурі допомагає клітковина, якої багато в сочевиці. Ті ж, хто має намір активно боротися із зайвою вагою, повинні звернути увагу на імбир і шпинат. Ці рослини багаті речовинами, що прискорюють обмін речовин. Також вони забезпечують правильну енерговитратність, не пробуджуючи апетит.