Натуральне сало володіє великим потенціалом користі для зміцнення здоров’я і схуднення, – про це розповіли німецькі вчені з Інституту здоров’я в Дрездені.

Багато хто вважає сало шкідливим через вміст тваринного жиру, холестерину. Однак вчені розповіли, що цей продукт досить легко засвоюється організмом і містить дуже велику кількість корисних натуральних речовин. Свіже сало містить цінні жирні кислоти – лінолеву і арахідонову: вони важливі для нормальної роботи мозку і нервової системи, захищають нейрони від дегенеративних процесів, а також сприяють загальному хорошому здоров’ю, зміцнюючи імунітет.

Хоча сало дійсно містить холестерин, його кількість аж ніяк не критична – наприклад, яловича печінка містить його в чотири рази більше. Крім того до складу сала входить особлива речовина холін, нівелює негативний ефект холестерину і захищає стінки кровоносних судин від налипання бляшок від сала не буде.

“Щоб від сала було більше користі, ніж шкоди, не потрібно його смажити, особливо в олії”, – цитує вчених видання «Телеграф».

Ще одна хороша новина: сало не сприяє набору ваги. Ожиріння найчастіше відбувається через надлишок в харчуванні вуглеводів, а не жирів, заявили дослідники.

Що стосується сала, його вживання сприяє тривалому насиченню – в цій якості воно однозначно корисно для тих, хто прагне до схуднення.