Вчені з США в ході дослідження прийшли до висновку, що броколі є ідеальним овочем для вживання жінками. До його складу входять поживні речовини, які позитивно впливають на стан здоров’я.

При вживанні броколі поліпшується робота травлення, серцево-судинної та імунної системи. Овоч має протизапальну і антиканцерогенним ефектами. Але для жінок він особливо корисний. Згідно з твердженням наукових співробітників, рак грудей є найпоширенішою онкологічною хворобою серед прекрасної половини За останній час. Броколі здатне знизити розвиток ракових клітин.

Фахівці виділили з овоча речовина, назвавши його сульфатномом, і провели клінічні випробування на мишах, зробивши висновок, що продукт може знищувати клітини раку, не зачіпаючи здорові. За допомогою сучасних методів лікування неможливо до кінця побороти Онкологічні захворювання і придушити розмноження ракових клітин, з цієї причини можуть наступати рецидиви. Однак вивчення дії броколі на організм показало, що капусту необхідно включити в раціон жінкам, схильним до раку молочної залози або матки.

Читайте також:  3 добавки для здоров'я серця, і одна, якої слід уникати

Овоч вважається найкращим продуктом для прекрасної половини, так як збагачений рослинними пігментами і антиоксидантами, в тому числі глюкобрасицином, каротиноїдами і флавоноїдами. До складу броколі входить клітковина, калій, вітаміни А, B6 і С. Овоч позитивно впливає на організм під час лікування цукрового діабету, ожиріння, аутизму, при проведенні детоксикації. Він також покращує зір, допомагає під час терапії запалень. Вчені рекомендують вживати його в свіжому вигляді для отримання максимальної користі. При виникненні проблем зі здоров’ям необхідно звернутися до лікаря за консультацією.

Джерело: actualnews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News