Група вчених Чиказького медичного університету в США назвала вітамін, який допоможе уникнути другої хвилі коронавірусу. Дотримання рекомендацій захистить від COVID-19.

Дослідники закликають звернути увагу на вітамін D, який вкрай важливий для імунної системи. Необхідно вживати продукти з названим елементом з метою зниження ризику вірусних інфекцій дихальних шляхів. Рекомендується частіше бувати на сонці, так як вітамін D синтезується під впливом прямих сонячних променів.

Далі йдуть продукти, в яких є зазначений компонент. До них відносяться жирні сорти риби, а також рибна печінка, ікра, риб’ячий жир, яєчні жовтки, гриби і цільні злаки. Наявність в організмі вітаміну D регулює мінеральний обмін, вкрай важливий для зубів і кісток, при цьому поліпшується м’язовий тонус. Названий елемент потрібен для здорового функціонування щитовидної залози, він забезпечує нормальну згортання крові.

Вітамін D стабілізує артеріальний тиск і нормалізує частоту серцебиття. До того ж, зміцнюється і відновлюється нервова система, він також перешкоджає розвитку ракових клітин. Необхідно звернути увагу на молочні продукти, включаючи сметану, кисломолочний сир і тверді сири. Потрібно включити в раціон зелений горошок і квасоля, вони містять названий вітамін.