Багато фруктів приносять користь здоров’ю. Однак не всі любителі цих рослинних продуктів знають про їх справжню користь.

Наприклад, яблука. Згідно з Національною базою даних про поживні речовини Міністерства сільського господарства США (USDA National nutrient Database), ці фрукти містять безліч важливих поживних речовин, вітамінів і мінералів – наприклад, антиоксиданти, калій, харчові волокна, Вітамін C і деякі вітаміни групи B. Яку користь яблука можуть принести для організму?

Позбавити від токсинів

Згідно з дослідженням, опублікованим в Journal of Agricultural and Food Chemistry, яблучний сік благотворно впливає на кишечник. Речовини в його складі також здатні очистити організм від токсинів.

Знизити холестерин

Розчинна клітковина, присутня в яблуках, допомагає знизити рівень холестерину в організмі, що робить їх потужним захисним механізмом від серцево-судинних захворювань. Одне річне дослідження, проведене за участю 160 жінок в постменопаузі і опубліковане в Nutrients, показало, що щоденне вживання яблук призвело до різкого зниження ЛПНЩ (“поганого”) холестерину і невеликого збільшення ЛПВЩ (“хорошого”) холестерину за три місяці. А це, як мінімум, те, що необхідно для довголіття.