Дослідники з’ясували, чим може обернутися бажання стати стрункішим.

Про серйозну небезпеку багатьох дієт лікарі розповідають досить часто. Це підтверджують численні дослідження. Черговий доказ, що худнути за допомогою дієт – це пряма дорога на лікарняне ліжко, знайшли вчені з США.

В рамках дослідження фахівці вивчили понад 13 000 історій хвороб, які заповнювалися протягом 20 років. Проаналізувавши стан здоров’я цих пацієнтів, вчені встановили, що люди шкодили самі собі. Вірячи в те, що низьковуглеводні дієти призводять до зниження рівня інсуліну, завдяки чому покращують стан м’язів, серця і стимулюють обмін речовин, завдяки чому відбувається спалювання жирового прошарку, люди вбивали власне серце.

Читайте також:  Звички, пов'язані зі сном, які допоможуть прожити на п'ять років довше

Вчені змогли довести, що виключення з харчування вуглеводів дуже небезпечне. Недостатнє вживання в їжу крохмалистих овочів (наприклад, картоплі), каш, хліба і фруктів призводило до появи миготливої аритмії. З-за цього порушення нормальної роботи серця люди відчували частий пульс, запаморочення, постійну сильну втому, проблеми з диханням.

Кардіологи вважають, що це відбувалося через відмову є продукти, які мають протизапальні властивості. Із-за чого в передсерді відбувався запальний процес, який приводив до розвитку небезпечної аритмії.

Небезпека ще в тому, що часто люди навіть не знали, що у них розвинулася миготлива аритмія, так як недуга розвивався без симптомів. Коли хвороба діагностувалася, було вже пізно, адже через порушення виникали серцева недостатність, інсульт та інші небезпечні хвороби серцево-судинної системи. Ризик роздобути такі недуги у людей з армією вище в 5 разів.

Читайте також:  О котрій годині треба вечеряти, щоб не підвищився цукор у крові

Примітно, що вчені не збираються на цьому зупинятися, в їх планах ще більш ретельніше вивчити вплив низьковуглеводної дієти на інші органи і системи людини. Вони не виключають, що це тільки верхівка айсберга.