Яку суму ви готові викласти за рулон туалетного паперу ? Представники однієї австралійської фірми впевнені , що знайдуться люди , які заплатять за цей предмет гігієни більше мільйона доларів.
 
Компанія Toilet Paper Man випустила туалетний папір з чистого золота в 22 карта . Вартість рулону склала $ 1,37 млн, і власники такого туалетного паперу (якщо вони вирішуватися використовувати її за прямим призначенням) будуть в буквальному сенсі слова змивати величезні гроші в унітаз. Хоча складно собі уявити мільйонера , який зважиться на таке .
 
На сайті виробника туалетного паперу йдеться про те , що кожен рулон буде забезпечуватися безкоштовною пляшкою дуже дорогого шампанського. Причому замовник отримає свій товар з доставкою додому. Якщо хтось з потенційних покупців сумнівається , що цим папером можна користуватися , адже золото не особливо гнеться , то виробники готові особисто продемонструвати , що папір має 3 шари і має відмінну гнучкість – все для максимального комфорту клієнта.
 

“Ми надихнулися на створення золотого туалетного паперу , коли побували в Дубаї , – кажуть у компанії. – У деяких розкішних готелях там є унітази із позолоченим стульчаком і ручками . Ну а якщо ви сидите на чистому золоті , коли відправляєте природні потреби , то чому б не скористатися і золотим туалетним папером ? Нам знадобилося 4 роки , щоб виготовити 1 рулон. Це найдорожчий туалетний папір на світі ” .

Сам продукт являє собою звичайний якісний тришаровий туалетний папір , який ретельно просочили золотом. Поки що жодного замовлення на сайті зроблено не було.

Читайте також:  Ендокринолог назвала 5 найкращих замін продуктів, щоб знизити ризик діабету