Ні для кого ні секрет, що ключем до довголіття є здоровий спосіб життя. Значно продовжити роки свого існування на Землі можна відмовившись від шкідливих звичок, дотримуючись правильне харчування, регулярні фізичні навантаження і висипаючись ночами.

В останні роки особлива увага приділяється харчуванню і тому, як певні продукти впливають на організм. Вчені постійно знаходяться в пошуку кращих дієтичних рішень для уповільнення старіння. Фахівці з Університету Макгілла в Монреалі пояснили, що старіння збільшує сприйнятливість до різноманітних захворювань. Для їх запобігання у однієї спеції є ряд переваг.

Куркума має антиоксидантні, протизапальні та антимікробні властивості. Вона доступна також у вигляді добавок. Куркума усунуть зростання ракових клітин, а також може бути ефективною при лікуванні розсіяного склерозу, хвороби нирок, метаболічного синдрому (поєднання діабету, гіпертонії та ожиріння), передає The Express.

Людина, уражена хворобою, з меншою ймовірністю доживе до глибокої старості, тому вже зараз варто зробити крок на шляху до запобігання недуг. Зробити це можна, додавши не тільки куркуму в раціон, а також більше овочів і фруктів.