Зелений чай багатий антиоксидантами, які позитивно позначаються на здоров’ї. При цьому він може і нашкодити організму. Вся справа в якості напою. Його потрібно правильно вибирати. Особливо це стосується любителів чайних «пакетиків».

Такий вид чаю зручніше для заварювання. Однак підвищується ймовірність того, що в пакетики поклали продукт низького сорту. Щоб не помилитися з вибором, рекомендується слідувати декільком простим радам.

Так, при покупці зеленого чаю в пакетиках спочатку потрібно звернути увагу на упаковку. Якщо для цього виробник використовує фольгу, то його продукт і варто брати. Справа в тому, що таким чином краще зберігаються властивості і аромат напою, а зменшується ймовірність проникнення бактерій.

Читайте також:  Три небезпечні симптоми діабету: коли потрібно викликати швидку

Важливий і матеріал самого пакетика. Якщо він з нейлону або шовку, то аромат буде більш насиченим, передає. Форма теж має значення. Слід вибирати пірамідки або просто більш великий розмір звичної упаковки чаю. Тоді чайному листу буде де розвернутися.

Якщо на упаковці не вказана дата збору продукту, то краще такий чай не брати. Як розповіли експерти в ефірі телеканалу «ТВ Центр», можливо він був зібраний рік тому, а упакований тільки що. Через це напій буде менш ароматним і зовсім не корисним.

У зв’язку з цим фахівці також відзначили, кому зелений чай і зовсім протипоказаний. Так, його не варто пити людям з подагрою. Справа в тому, що в напої багато пуринів, які в крові перетворюються в сечову кислоту. Це створює додаткове навантаження на нирки, надлишок речовини проникає в внутрішньосуглобову рідину і кристалізується там, утворюючи сольовий згусток.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News