Спосіб життя, який веде людина, часто є причиною проблем зі здоров’ям хребта.

Статистично на біль у спині скаржиться кожна четверта доросла працездатна людина. При цьому фахівці констатують, що часто стан спини та хребта у сучасних людей страждає від наслідків їхніх звичок.

Довгі поїздки у транспорті. Довгий годинник сидіння та стояння в автобусі або в автомобільному кріслі підвищує ризик травм хребта через тривале перебування у такому напруженому положенні. По можливості частину шляху потрібно проходити пішки.

Автомобільне сидіння. Неправильне сидіння в автокріслі також може призвести до перенапруги м’язів та скутості спини.

Сидяча робота. Сидячи на стільці довгим годинником без періодичних перерв на розминки, можна сильно напружити спину, шию, руки та ноги.

Що відбувається зі спиною при тривалому сидінні?

  • Коли людина довго сидить, основний тягар ваги бере на себе поперековий відділ – вага не розподіляється між стегнами та ногами, як це буває, коли ми стоїмо.
  • Підвищений тиск на поперек та міжхребцеві диски цього відділу може призвести до різних проблем – наприклад, сприяти появі грижі.

Порушений сон. Ще одна часта причина поганого стану хребта – це відсутність комфортного місця для сну, де тіло могло б розслабитися, відпочити і перезавантажитися за ніч. Важливо, щоб матрац і подушка були підібрані з урахуванням індивідуальних параметрів людини, про яку повідомив The Health Site.