Вчені визначили, що звичка регулярно споживати солодкі рідини – від газованої води до чаю з цукром – дуже небезпечна в плані зростання абдомінального жиру.

Видання Express повідомляє про дослідження фахівців Гарвардської медичної школи, якими була визначена дуже небезпечна звичка в плані зростання жиру на животі. Вчені прийшли до висновку, що такою звичкою є регулярне пиття солодкої газованої води.

Згідно з даними, любителі газованих напоїв не просто ризикують отримати надмірне жироотложение на животі, але і зростання вісцерального жиру, також концентрується в черевній порожнині, але в основному – навколо внутрішніх органів.

“Споживання солодкої газованої води сприяє зростанню жиру в районі талії і сильно ускладнює процес схуднення. Звичка щодня пити солодкі напої підвищує рівень вісцерального жиру на 10%”, – констатують гарвардські дослідники.

За словами доктора Луїзи Вайзман, прокоментувала висновки про шкоду газованої води, зростанню жиру на животі сприяє пиття практично будь-яких солодких напоїв. Говорячи про наслідки їх споживання, Вайзман помітила, що “це вірний спосіб обзавестися великим животом в короткі терміни”.

Для боротьби з абдомінальним ожирінням експерт рекомендує відмовлятися від солодких рідин в першу чергу.