ГоловнаНовини Здоров'яНазвана ключова помилка під час сніданку, що заважає схудненню

Названа ключова помилка під час сніданку, що заважає схудненню

Дієтолог Джуліанна Хевер назвала ключову помилку під час сніданку, яка заважає процесу схуднення. Доводи фахівця опублікувало видання Express.

Сніданок в ліжко

За словами експерта з харчування Джуліанни Хевер, є безліч суперечливих правил, коли справа доходить до сніданку. Деякі люди вважають за краще пропустити перший прийом їжі, в той час як інші – намагаються зробити цю трапезу як можна калорійнішою. Ключовою помилкою в будь-якому разі є те, що чоловіки і жінки починають їсти, коли до цього не готові.

«Спробуйте налаштуватися на свої природні сигнали голоду/ситості і снідати тільки тоді, коли ви дійсно фізично голодні. Ваше тіло краще знає, скільки і коли вам потрібно їсти», – пояснює дієтолог.

Читайте також:  10 продуктів, які можуть виявитися найгіршими для серця

До додаткового хибного кроку на шляху схуднення є перегляд телевізора під час трапези, що призводить до втрати свідомості в їжі і нерозуміння смаку і текстури продуктів. Сюди ж відноситься і відсутність контролю над порціями. Що стосується самого раціону, то найгіршим вибором Джуліанна Хевер вважає знежирений кисломолочний продукт і фрукти.

Суть в тому, що ні про яке насичення не може бути й мови, незабаром любителя такого сніданку відвідає гостре почуття голоду.

Рекомендований варіант – грецький йогурт з білком. Важливо, щоб організм під час прийому їжі після пробудження отримав клітковину і здоровий жир, що дозволить успішно запустити метаболізм.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News