Дієтолог Джуліанна Хевер назвала ключову помилку під час сніданку, яка заважає процесу схуднення. Доводи фахівця опублікувало видання Express.

За словами експерта з харчування Джуліанни Хевер, є безліч суперечливих правил, коли справа доходить до сніданку. Деякі люди вважають за краще пропустити перший прийом їжі, в той час як інші – намагаються зробити цю трапезу як можна калорійнішою. Ключовою помилкою в будь-якому разі є те, що чоловіки і жінки починають їсти, коли до цього не готові.

«Спробуйте налаштуватися на свої природні сигнали голоду/ситості і снідати тільки тоді, коли ви дійсно фізично голодні. Ваше тіло краще знає, скільки і коли вам потрібно їсти», – пояснює дієтолог.

Читайте також:  Виключіть ці м'ясні продукти з раціону назавжди

До додаткового хибного кроку на шляху схуднення є перегляд телевізора під час трапези, що призводить до втрати свідомості в їжі і нерозуміння смаку і текстури продуктів. Сюди ж відноситься і відсутність контролю над порціями. Що стосується самого раціону, то найгіршим вибором Джуліанна Хевер вважає знежирений кисломолочний продукт і фрукти.

Суть в тому, що ні про яке насичення не може бути й мови, незабаром любителя такого сніданку відвідає гостре почуття голоду.

Рекомендований варіант – грецький йогурт з білком. Важливо, щоб організм під час прийому їжі після пробудження отримав клітковину і здоровий жир, що дозволить успішно запустити метаболізм.

Читайте також:  Названо продукти, які допомагають схуднути