Багато хто знає, що важливу роль у питанні довголіття відіграє генетика. Також існує думка, що продовжити життя можуть регулярні заняття спортом та правильне харчування. А один фахівець порадив для цього щодня обливатися холодною водою.

Співзасновник проекту Oxford Longevity Project сер Крістофер Бол підкреслює, що обливання холодною водою здатне продовжити життя. Експерт рекомендує для цього спочатку включити гарячу воду та прийняти душ з водою саме такої температури, а потім увімкнути холодну воду та постояти під нею стільки, скільки ви зможете, пише Express.

Обливання холодною водою – це досить проста звичка. Проте вона дуже ефективна щодо зміцнення імунної системи. Згідно з результатами наукових досліджень, ті, хто регулярно обливається холодною водою, рідше хворіють на застуду.

При обливання холодною водою кількість днів, пропущених на роботі через хворобу, знижується на 29%.

А ще доведено, що подібна звичка зменшує прояви симптомів депресії. А депресія, як відомо, підвищує ймовірність передчасної смерті. Це можна пояснити викидом певних гормонів та підвищенням електричної активності в організмі.