Деякі страви потрібно з’їдати відразу і викидати залишки, так як при розігріві в них утворюються токсичні речовини, через що можна отримати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Як відзначають медики, в першу чергу ця рекомендація відноситься до дуже популярної у всьому світі страви: омлету. При повторній термічній обробці в ньому утворюються токсини і канцерогени, які можуть привести до розвитку онкології.

Ця стосується будь-яких страв з яєць: іноді їх додають в якості начинки для бутербродів, перемішуючи її, наприклад, з сиром і розігріваючи. Розігріті яйця стають токсичними, попередили експерти.

Шпинат, який так корисний і цінується в правильному харчуванні, втрачає всю свою привабливість, якщо його розігріти. Але тут інший процес – нітрати в ньому при повторному нагріванні перетворюються в нітрити і нітрозаміни, що може бути дуже небезпечним для здоров’я. Те ж саме стосується і селери.

Читайте також:  6 ознак того, що в організмі накопичилося багато токсинів

Тепер про гриби. Незважаючи на високий вміст білка і амінокислот, вони часто погано засвоюються. А якщо ще й підігрівати вчорашнє ризото, білок в грибах змінює свою структуру, що може привести до болів в шлунку і здуття живота.

Найкраще готувати кожен раз свіжу їжу, кажуть фахівці. Крім іншого, небезпека від будь-якої розігрітої їжі полягає в активному розмноженні бактерій, які гинуть тільки при високій температурі, але ми, як правило, обмежуємося тільки підігріванням. Результат – поява хвороб шлунково-кишкового тракту або отруєнь.