Вдалий шлюб – непоганий спосіб поправити здоров’я і дожити до 100 років!

Взаємна любов і щасливий шлюб – це ще й прекрасна можливість поправити здоров’я. Дослідження підтверджують: щасливе подружжя живе довше і хворіє рідше-може бути, тому що хочеться якомога довше насолоджуватися щастям? Ось які проблеми зі здоров’ям допомагає вирішити щасливий шлюб.

У подружжя нижче ризик вікової деменції

Кожен третій літня людина може зіткнутися з ризиком хвороби Альцгеймера, стверджують фахівці Асоціації Альцгеймера. Якщо ви хочете потрапити до решти двох, виходьте заміж або одружіться: за даними деяких досліджень у одружених людей ризик розвитку цього захворювання на 43% нижче, ніж у їх неодружених «колег».

У одружених людей нижче кров’яний тиск

Гіпертонія – справжній бич, що вражає людей в літньому віці. Високий кров’яний тиск дуже небезпечно, так як серйозно підвищує ризик серцевих захворювань, а також інсульту. Згідно з результатами дослідження, проведеного фахівцями Університету Бригама Янга, у щасливо одружених людей показники артеріального тиску нижче, ніж у неодружених ровесників.

У сімейних людей нижче рівень стресу

Хронічний стрес всерйоз підвищує ризик розвитку захворювань, прямо впливають на тривалість життя: діабету, хвороб серця і навіть раку. При цьому у тих людей, які щасливі у своєму сімейному житті, рівень повсякденного стресу істотно нижче — і це логічно: адже можливість розповісти про свої проблеми та отримати безумовну підтримку допомагає зняти стрес.

У одружених людей нижче ризик захворювань легенів

Результати дослідження, опублікованого в журналі «Психологія здоров’я», показали: знаходження в довгострокових відносинах покращує функцію легень у літніх людей. Хочете глибоко дихати? Одружуйтеся, панове, одружуйтеся!

Подружжя підвищує шанси на благополучне лікування раку

На жаль, шлюб ніяк не впливає на шанси захворіти на рак, але ось істота підвищує ймовірність вдалого лікування. Так, дослідження, результати якого були опубліковані в журналі Cancer, підтвердило: шлюб підвищує шанси на лікування раку на 27% у чоловіків та на 19% у жінок. В першу чергу завдяки тому, що уважне подружжя можуть вчасно помітити перші ознаки раку.

Шлюб покращує здоров’я серця

По-перше, подружжя допомагає підтримувати здоровий рівень артеріального тиску, а, по‑друге, шлюб підвищує шанси на успішне одужання після серцевого нападу.

Заміжні жінки рідше стикаються з психічними розладами

Депресії, тривожні розлади та інші захворювання такого типу — з усіма цими неприємностями заміжні жінки зустрічаються рідше, ніж їх незаміжні подруги. Але тільки в одному випадку: якщо шлюб щасливий, а чоловік дає достатньо підтримки і уваги.