Лікар, експерт в області дієтології і позудения Майкл Мослі: щоб схуднути, потрібно досить рано вечеряти і не вживати калорійних продуктів після 20:00.

Доктор Мослі розповів в інтерв’ю, що певні зміни в способі життя допомагають схуднути без занять спортом, а також перерахував кілька «простих і ефективних» рішень на цьому шляху.

Рання вечеря. Лікар Мослі називає одним із способів зменшити вагу звичку рано вечеряти (не пізніше 19:30 – 20:00) і не вживати після цього калорійних перекусів, що містять насичений жир і цукор.

“Жир і цукор, що з’їдаються пізно ввечері, залишаються в організмі набагато довше, оскільки травний процес припиняє свою активну роботу, – йому дійсно не подобаються пізні важкі і щільні перекушування”.

Читайте також:  Чому лікарі радять пити цикорій любителям кави

Вживання білка. Доктор Мослі рекомендує худне з’їдати “пристойну кількість білка” – від 50 до 70 грамів щодня.

“Отримуйте білок з м’яса, риби, бобових”, – рекомендує експерт.

Переривчасте голодування. Даний метод має на увазі прийом їжі тільки протягом обмеженої кількості годин протягом доби. Лікар Мослі рекомендує приймати їжу спочатку протягом 12 годин (решта 12 годин – це пост), потім переходити до 10-годинного періоду прийому їжі (відповідно, час без їжі становитиме 14 годин на день).

«Я б порекомендував припиняти прийом їжі до 20: 00 і більше вже нічого не їсти до сніданку наступного дня о 8 годині ранку», – поділився експерт.

Читайте також:  Заняття бігом небезпечні для чоловіків, але корисні для жінок

Правильні перекушування. Якщо ті, що худнуть не можуть прожити без перекусів, їм краще перекушувати продуктами з високим вмістом клітковини, говорить фахівець. На його думку, ідеальний перекус – це жменю горіхів: крім клітковини, вони містять багато білка та інших корисних організму мікроелементів.