Ватні палички, засоби особистої гігієни… Так вони корисні і ефективні, як ми думаємо? Думки фахівців неоднозначні, однак є універсальний засіб, що дозволить вам позбавитися від сірчаних пробок у вухах.

Сірчані пробки будуть вичищені

Ми згадали ватні палички. Саме вони найчастіше є причиною утворення заторів. Це обумовлено тим, що паличками ми самі заштовхуємо бруд і сірчані скупчення вглиб вуха, хоча частина сміття і повертається назад з паличкою.

Якщо все занадто серйозно, і ви починаєте відчувати проблеми зі слухом або буквально відчуваєте пробку, краще звернутися до лікаря. Якщо ж все не так складно, можна промити вухо вдома. Зазначимо: застосовувати описаний у статті засіб не рекомендується частіше, ніж раз на місяць.

Читайте також:  Як салат із помідорів із огірками шкодить здоров'ю

Отже, потрібно взяти мінеральне масло, олія оливи і перекис водню. Також запасіться ваткою і піпеткою. Інгредієнти змішуються в рівній пропорції і за допомогою піпетки закопуються в вуха. Не більше трьох крапель за раз!

Щоб отримати максимальний ефект, потрібно робити прокапування на ніч. Вату можна акуратно згорнути і вставити у вухо. Вона вбере виходить рідина і прочинені сірку.

Спробуйте тепер і ви, і ефект не змусить себе чекати. Також не забудьте проконсультуватися з лікарем!

Джерело: HeadInsider