Дослідник з Болонського університету і гастроентеролог Беатріс Спасті розповіла, які «бабусині методи» насправді працюють від болю в животі. За словами експерта, деякі трав’яні чаї є відмінним рішенням, що дозволяє вирішити проблему без таблеток.

Беатріс Спасті вважає, що трав’яні чаї – це відмінний бабусин метод для позбавлення від болю в животі. При цьому важливо уникати вживання напоїв на основі кофеїну і цитрусових, а також смажених і жирних продуктів, томатів, так як вони збільшують виробництво кислоти. Оброблені харчові вироби не менш посилюють стан справ.

Ворогами шлунка є і м’ятні цукерки, що знижують тонус нижнього стравохідного сфінктера. Жувальна гумка теж не найкраще рішення. Експерт рекомендує при болях в животі віддавати перевагу народним засобам, серед яких відвари з ромашки, меліси, валеріани. У деяких випадках впоратися з дискомфортом здатна грілка, яка допоможе зняти напругу.

Читайте також:  Як оздоровити стан кишечника і навіщо це потрібно: поради лікаря

Гастроентеролог радить випивати склянку теплої води після пробудження і ввечері перед сном, додавши у воду кілька крапель лимона і мед. Це дозволить поліпшити роботу травної системи. У кого ж дискомфорт має тенденцію повторюватися, варто придбати в аптеці призначені для цього збори.

«Тим, хто страждає від болю в животі, важливо здійснювати невеликі прийоми їжі, розподілені протягом дня. Ідеально було б вийти на прогулянку перед сном після закінчення трапези через 2-3 години. Від куріння і вживання спиртних напоїв краще відмовитися», – додала Беатріс Спасті.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News