«Яблуко на день позбавить Вас лікаря»: у цій приказці є багато сенсу. Ми покажемо вам п’ять вагомих причин, чому вам слід з’їдати яблуко щодня.

Яблука не тільки прекрасні на смак, а й дуже корисні. Але що саме в них міститься – і наскільки вони корисні для організму?

“Яблуко багате на вітаміни А, В1, В2 і С. Емпіричне правило особливо застосовне до вмісту вітаміну С: велике яблуко (близько 200 г) покриває майже третину денної норми. Особливо місцеві сорти – справжні вітамінні бомби. Крім того, плоди сповнені мінералів, таких як калій, фосфор, магній та залізо”, – каже лікар-дієтолог Юлія Леметіна.

Особливо примітно: яблука мають високий вміст пектину під шкіркою. Пектин – це розчинна клітковина, яка має на нас насичуючу дію.

Яблука багаті на клітковину, вони можуть вплинути на етапі зниження ваги. Тому ніколи не слід чистити яблука, інакше піде до 70 відсотків корисних речовин.

Найбільше пектину міститься в сушених яблучних кільцях. Ще одна перевага: у 100 г яблука всього 60 ккал.

“Якщо ви будете їсти яблуко щодня, це може позитивно вплинути на ваше здоров’я”.

Ось п’ять вагомих причин з’їдати яблуко щодня.

Яблука дійсно корисні для кишечника.

Ваш кишечник любить яблука. Плоди особливо корисні при проблемах із кишечником, оскільки для функції кишечника важливі такі вітаміни, як вітамін А, вітамін С, вітаміни групи В, ніацин та фолієва кислота.

Яблука знижують рівень холестерину.

“Пектин знижує рівень холестерину, оскільки він пов’язує забруднюючі речовини, а потім вимиває їх із організму”.

Зниження ризику розвитку раку завдяки яблукам.

Завдяки флавоноїдам і каротиноїдам, що містяться в м’якоті, яблука також мають антиоксидантну дію — плоди насіння допомагають знизити ризик розвитку раку.

Профілактика захворювань бронхів та легень.

Доведено, що любителі яблук рідше страждають на захворювання бронхів і легень.

“Тому, якщо ви часто страждаєте від цього захворювання, ви можете запобігти йому, регулярно вживаючи в їжу яблука”.

Яблука покращують здоров’я зубів.

“Яблука часто називають «натуральною жувальною гумкою», оскільки вони очищають зуби завдяки фруктовим кислотам і клітковині, що містяться в них”.

Крім довгострокового корисного ефекту, яблука також можна використовувати як засіб невідкладної терапії і тому вони є популярним домашнім засобом у боротьбі з усіма видами захворювань та інфекцій.

Яблука як домашній засіб

  • Яблука ефективні проти діареї: просто натріть сире яблуко разом із шкіркою.
  • Яблуко вранці також допоможе при ранковому нездужання під час вагітності.
  • Яблучний оцет рекомендується застосовувати при ангіні та ангіні. Для цього змішайте склянку гарячої води (близько 300 мл) зі столовою ложкою меду та чайною ложкою яблучного оцту.
  • Смажене яблуко з медом не лише смачне, а й допомагає від захриплості голосу.
  • Яблучний чай допомагає при знервованості, і його дуже легко приготувати. Просто розріжте яблуко разом із шкіркою, залийте його гарячою водою і дайте напою настоятися протягом двох годин.