Одна з хитрощів, що дозволяють домогтися зменшення живота, – з’їсти за 30 хвилин до їжі трохи горіхів. Способами, які допомагають стати стрункішим в животі, поділився Єгипетський дієтолог Халід Юсеф.

Отже, горіхи перед їжею дозволяють довбатися зменшення жирового шару на животі. Необхідно з’їсти за півгодини до прийому їжі жменю горіхів, калорійність якої не перевищує 100 калорій. Горіхи, за словами дієтолога, допомагають придушити гормон голоду грелін, в результаті під час трапези людина не накидається на їжу і з’їдає помірну кількість їжі.

Крім того, Халід Юсеф рекомендує розлучитися зі звичкою вживати солодкі безалкогольні напої під час їжі. Дієтолог пояснив, що таке пиття порушує вироблення лептину – гормону, який регулює відкладення жиру, споживання енергії і багато інших процесів в організмі, а також посилає в мозок сигнал про відчуття ситості.

Читайте також:  Безсоння: експерт зі сну назвала 3 звички, які допоможуть швидше заснути

Тим, хто мріє про підтягнутий живіт, фахівець порадив збільшити споживання харчових волокон у вигляді бобових, цільнозернових продуктів, зелених листових овочів і деяких фруктів, включаючи груші, апельсини, яблука і персики. Волокна сприяють швидкому почуттю ситості і покращують роботу шлунково-кишкового тракту, додав він.

Останній секрет простий. Халід Юсеф радить поставитися до їжі усвідомлено, насолоджуючись смаком страв, не поспішати за їжею і не відволікатися на мобільні пристрої і телевізор – дотримання цього правила допомагає їсти менше, повідомляється на порталі The Times hub.