Диню часто їдять окремо від усього – наприклад, в якості десерту. Однак буває і таке, що її включають до складу деяких страв. Дієтолог Анна Білоусова розповіла, з чим точно не можна поєднувати диню.

“Не варто поєднувати диню хіба що з великою кількістю свіжих овочів – зазначила фахівчиня. – Від цього, швидше за все, буде розлад кишечника”. Про це вона розповіла в інтерв’ю радіо Sputnik.

Крім того, помітила лікарка, після дині може з’явитися бажання чимось її запити. Однак далеко не всі напої слід вживати в цьому випадку, заявила вона.

“Диня не дуже “любить” велику кількість холодної води поруч із собою”, – розповіла лікар-дієтолог. За її словами, через це можуть виникнути бурчання і проблеми з кишечником. При цьому, звернула увагу Білоусова, з динею цілком можна поєднувати невелику кількість гарячого чаю – зеленого або чорного.

Читайте також:  Лікар назвав продукт, який доведено пов'язаний з розвитком раку

“З динею “не дружать” кисломолочні напої, якщо це в один прийом, – також зазначила дієтологиня. – А якщо ми вранці випили кефір, а ввечері з’їли диню, то нічого страшного не трапиться».