ГоловнаНовини Здоров'я«Здорові» продукти, яких краще уникати

«Здорові» продукти, яких краще уникати

Корисні для здоров’я продукти харчування збільшують тривалість життя і зміцнюють наше здоров’я. Тим важливіше відмовлятися від продуктів шкідливих, які іноді помилково звеличуються в якості потрібних організму.

Здорове харчування

Знежирені продукти. Звичайно, вживання меншого обсягу жиру корисно для здоров’я, але повністю виключати жир небезпечно. Тим більше, коли це робиться спеціально при виробництві тих чи інших продуктів. Краще налягати на їжу, яка натуральним чином містить мінімум жиру на зразок фруктів і овочів.

Вівсянка швидкого приготування. Він містить велику кількість гідрогенізованої соєвої олії, солі і цукру. Все це збільшує показники жирів в організмі, що закупорює артерії.

Читайте також:  Вчені повідомили про те, як впливає на здоров'я зміна погоди

Заморожена риба і продукти з неї. При виготовленні даних страв використовується триполіфосфат натрію, який виступає в ролі консерванту. Цей компонент небезпечний для здоров’я, він підвищує рівень солі в організмі.

Заправки для салатів. Продаються в магазинах заправки для салатів, як правило, містять багато цукру і жиру. А ці компоненти призводять до ожиріння, тому краще подібні заправки виробляти самостійно.

Продовження на наступній сторінці: 1 2