Міркуючи про те, коли краще приймати душ – вранці чи ввечері – експерти в питаннях гігієни відзначили, що різний час цієї процедури має свої переваги. Ранковий душ ефективно бадьорить, вечірній – очищає.

Фахівці розповіли, коли краще приймати душ, в публікації журналу Fit for Fun. З цього приводу експерт з Центру безпеки здоров’я Джона Хопкінса, доктор Амеш А. Адаля, зауважив, що насправді немає наукових доказів того, що певний час доби краще підходить прийому душу.

У той же час, сказав експерт, для деяких людей душ може бути краще ввечері.

“Якщо ви страждаєте від прищів, алергії на волосся, шерсть тварин або схильні до появи шкірних подразнень, краще приймати душ вечорами. Він усуває бактерії і забруднення на шкірі. Людям, які ведуть активний спосіб життя, займаються спортом, багато потіють протягом дня, варто приймати душ вечорами”, – поділився думкою лікар.

Читайте також:  Їжа від старіння: лікар пояснює, як харчуватись для продовження молодості організму

Крім того, обмивання тіла ввечері, а не вранці краще, коли шкіра схильна до сухості. У цьому випадку вона отримує можливість відновити свій захисний за ніч, додав експерт.

Що стосується душу вранці, він також має свої плюси: зокрема, активізує кровообіг, сприяючи підтримці енергії протягом дня, розумової активності. Також душ вранці корисний тим, хто страждає від рясного потовиділення вночі, власникам жирного волосся. Таке волосся вимагає ранкового миття, оскільки воно змиває жирові відкладення з шкіри голови, які скупчуються вночі, і зачіска не виглядає плоскою.