Однією з причин хвороби серця може стати порушення кровопостачання через скупчилися жирових відкладень на стінках судин. Наслідки такого важкого стану можуть привести до летального результату. Щоб не допустити утворення бляшок лікарі радять змінити спосіб життя. Крім фізичних вправ медики просять звернути увагу і на щоденний раціон.

Так, поліпшити стан допоможе бур’ян, який у багатьох росте на дачних ділянках, – кульбаба. У давнину його не вважали таким вже марним. Кульбабою лікували безліч хвороб, і навіть рак.

Безумовно, в сучасній медицині для лікування злоякісних пухлин не використовують цю квітку, проте вагомі корисні властивості для організму у нього все-таки є, передає Express.

Читайте також:  Діабет фатально впливає на тривалість життя - 96% ризикують ранньою смертю

Згідно з недавніми дослідженнями, деякі з біоактивних сполук кульбаби можуть знизити рівень холестерину. Також в цій рослині багато антиоксидантів, які здатні знизити запалення. Про це йдеться в дослідженні Національної медичної бібліотеки США.

“Наші результати показують, що лікування коренем і листям кульбаби позитивно змінило активність антиоксидантних ферментів плазми і ліпідний профіль у кроликів, які отримували холестерин”, – йдеться в дослідженні. Таким чином, антиоксиданти кульбаби здатні уповільнити окислення холестерину, яке і робить його таким небезпечним. А значить, вживання цієї рослини може попередити розвиток атеросклерозу або серцевого нападу.