Популярність цього напою багато в чому обумовлена стимулюючою силою кави, який впливає безпосередньо на нервову систему, роблячи вас більш бадьорими.

Споживання кави також може впливати на рівень кортизолу. Тим самим погіршує засвоєння певних мінералів, таких як залізо.

З цієї причини в цьому ми запропонуємо кілька альтернатив кави. Які можуть дати вам енергію без стількох небажаних ефектів! Особливо актуально для тих, кому не рекомендують кофеїн.

Матча

Як і в каві, в матчі багато кофеїну, але з важливою відмінністю. Коли ви п’єте чашку матчі, кофеїн всмоктується повільніше через амінокислоти у вашому складі.

Читайте також:  Скільки чашок кави на день шкодять ниркам

На відміну від кави, яка дає вам прилив енергії після вживання, матча забезпечує більш стійку і тривалу енергію. Більше того матча ще сповнена антиоксидантів, і вважається, що вона перевершує зелений чай в цьому відношенні.

Падуб парагвайський (Мате)

Чай, приготований з цієї трави, має безліч лікувальних властивостей. Наприклад таких як зниження рівня холестерину і глюкози в крові. А так само має антивіковий ефект. І допомагає в боротьбі з деякими видами раку і допомагає в схудненні.

Майте на увазі, що ця рослина також містить велику кількість кофеїну, але з великою перевагою в порівнянні з кавою. Дві сполуки, присутні в травах, працюють разом з кофеїном, надаючи стимулюючий ефект.

Читайте також:  Це найкращий продукт для нарощування м'язів

Зелений чай

Зелений чай також містить кофеїн, але в менших дозах. Для тих, хто чутливий до кофеїну, зелений чай може бути чудовою альтернативою.

Крім того, багатий антиоксидантами чай бореться із запаленням і, як було показано, допомагає запобігти звуженню кровоносних судин. Споживання чаю було пов’язане зі значно нижчим ризиком розвитку інсульту і серцевих захворювань, а також зі здоров’ям мозку.