Ніяких супер методик, все цілком банально, але ефект буде помітний вже через тиждень.

Почнемо з роботи. Якщо ви працюєте вантажником або молотобійцем, ні хвилини не сидіть на роботі і переносіть тонни вантажів, то, цілком можливо, що диван і телевізор для вас саме те. Хоча, дещо з наших рекомендацій і вам стати в нагоді.

Але, якщо ви, як більшість людей, добираєтеся сидячи в транспорті до свого робочого місця, займаєте робочий стіл, потім активуєте свій мозок і нервову систему і втомлені за день вдома валитесь на диван, то ці поради точно для вас.

Читайте також:  Лікар пояснив, що станеться, якщо проковтнути жуйку

Те, що хороший відпочинок – це зміна діяльності, сказав ще фізіолог Сєченов. Що він мав на увазі? На роботі втомився ваш мозок, а не тіло. Спробуйте, відпочиваючи, розвантажити нервову систему і дати навантаження м’язам. Поекспериментуйте. Запишіться в спортзал. І прямо після трудового дня вирушайте качати м’язи замість занурення в соцмережі або улюблений серіал. Ефект вас здивує.

Не готові до таких кардинальних змін? Почніть з малого. Невелика зарядка після роботи, йога, який-небудь фітнес під відео з інтернету, прогулянка в парку – все це допоможе відпочити повноцінніше, ніж пасивний відпочинок вдома. До речі, про прогулянку в парку, до нескладного м’язового навантаження додасться приплив свіжого повітря і красиві види. Це важливо.

Читайте також:  Ці чотири продукти захистять від інфаркту та інших небезпечних хвороб

Основи пройшли. Тепер до доповнень. Масаж, релаксуюча музика, медитація, техніки тотального розслаблення, ароматерапія – теж непогана підмога для гарного відпочинку. Вони підійдуть навіть молотобійцям.