ГоловнаНовини Здоров'яПозбутися втоми після роботи допоможуть універсальні правила

Позбутися втоми після роботи допоможуть універсальні правила

Ніяких супер методик, все цілком банально, але ефект буде помітний вже через тиждень.

Хронічна втомлюваність

Почнемо з роботи. Якщо ви працюєте вантажником або молотобійцем, ні хвилини не сидіть на роботі і переносіть тонни вантажів, то, цілком можливо, що диван і телевізор для вас саме те. Хоча, дещо з наших рекомендацій і вам стати в нагоді.

Але, якщо ви, як більшість людей, добираєтеся сидячи в транспорті до свого робочого місця, займаєте робочий стіл, потім активуєте свій мозок і нервову систему і втомлені за день вдома валитесь на диван, то ці поради точно для вас.

Читайте також:  Медики перерахували найбільш корисні види риб

Те, що хороший відпочинок – це зміна діяльності, сказав ще фізіолог Сєченов. Що він мав на увазі? На роботі втомився ваш мозок, а не тіло. Спробуйте, відпочиваючи, розвантажити нервову систему і дати навантаження м’язам. Поекспериментуйте. Запишіться в спортзал. І прямо після трудового дня вирушайте качати м’язи замість занурення в соцмережі або улюблений серіал. Ефект вас здивує.

Не готові до таких кардинальних змін? Почніть з малого. Невелика зарядка після роботи, йога, який-небудь фітнес під відео з інтернету, прогулянка в парку – все це допоможе відпочити повноцінніше, ніж пасивний відпочинок вдома. До речі, про прогулянку в парку, до нескладного м’язового навантаження додасться приплив свіжого повітря і красиві види. Це важливо.

Читайте також:  Фахівчиня розповіла, кому не можна їсти огірки

Основи пройшли. Тепер до доповнень. Масаж, релаксуюча музика, медитація, техніки тотального розслаблення, ароматерапія – теж непогана підмога для гарного відпочинку. Вони підійдуть навіть молотобійцям.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News