Сон має вирішальне значення для нашого тіла і здоров’я, тому ви не повинні робити ці три помилки, які роблять ваш сон неповноцінним.

Сон, що може бути простіше? На жаль, це помилка: все більше і більше людей страждають розладами сну і взагалі не можуть нормальне виспатися. Гарна новина: навіть невеликі зміни в повсякденному житті можуть забезпечити хороший сон вночі. Ось три експертні поради про те, яких помилок слід уникати.

Помилка сну № 1: Вечірні види спорту

“Тренування ввечері? Час тут дійсно має значення: вечорами спорт може змусити вас швидше заснути. Але між підйомом штанги і сном повинен бути тригодинна перерва, інакше рівень гормону кортизолу в крові буде занадто високим, що завадить спокійному сну”, – пише видання Focus.

Помилка сну № 2: неправильна позиція

Більшості людей не подобається спати з витягнутими ногами. Однак тривале сидіння в офісі вкорочує м’язи тулуба і, отже, щоб відчути себе комфортно потрібно витягнути тулуб. Тому, якщо у вас болить спина, вам може бути корисно прийняти таку позу, яка б максимально розтягла хребет.

Помилка сну № 3: Ще хвилинку …

Натисніть кнопку «відкласти», щоб поспати ще десять хвилин? Дуже заманливо, але, на жаль, шкідливо. Щоб виспатися, вам потрібно набагато більше часу, а додаткові 10 хвилин тільки зіб’ють з пантелику гормональну систему. Тому або повністю відмовтеся від функції повтору будильника, або спить, поки не прокинетеся самі.