Виразки шлунка широко поширені. Вони зазвичай утворюються через інфекцію Helicobacter pylori, але інші фактори, які порушують баланс середовища шлунка, також можуть викликати виразки. Ці 3 натуральні засоби є відмінним доповненням до лікарської терапії.

Причини виразки шлунка:

  • Надмірне споживання алкоголю
  • Helicobacter pylori
  • Зловживання протизапальними препаратами (наприклад, аспірином і ібупрофеном)
  • Копченості
  • Стрес

Капустяний сік

Капуста є одним з найпопулярніших натуральних засобів від виразки. Цей хрестоцвітний овоч є відмінним джерелом вітаміну С, вітаміну-антиоксиданту, який допомагає лікувати інфекції.

“В окремому дослідженні вчені спостерігали 13 учасників з виразками шлунка, яким давали літр свіжого соку капусти в день. Вони виявили значне поліпшення через 7-10 днів лікування”, – пише видання Food News.

Мед

Мед – це не просто природна альтернатива цукру. Це також багатий антиоксидантами суперпродукт. Наприклад, вважається, що мед покращує здоров’я очей і допомагає знизити ризик серцево-судинних захворювань, інсульту і деяких видів раку. Ряд досліджень також повідомляють, що мед сприяє загоєнню ран і виразок. Вчені стверджують, що антибактеріальні властивості меду можуть допомогти в боротьбі з H. pylori.

Лакриця (солодка)

Солодка, яка використовується для лікування виразок шлунка, не відноситься до лакричних цукерок. Це вид рослини, яка є коренем Glycyrrhiza glabra.

Солодка допомагає стимулювати шлунок і кишечник для виробництва більшої кількості слизу. Слиз, в свою чергу, допомагає захистити слизову оболонку шлунка і прискорює загоєння виразок шлунку. Додатковий слиз може також зменшити біль, пов’язаний з виразкою. Згідно з дослідженнями, солодка містить сполуки, які можуть допомогти запобігти ріст H. pylori.