Шматок торта після обіду і плитка шоколаду? Цього більше не станеться з цими природними і корисними для здоров’я продуктами для придушення апетиту.

Ви тільки що вийшли з обідньої перерви, ви повертаєтеся на своє робоче місце, на мить ви ситі і задоволені, поки раптом не відчуєте потребу в чомусь солодкому. Хто цього не знає? У більшості з них бажання солодкого після їжі викликано звичкою.

Але є способи обійти це за допомогою натуральних продуктів для придушення апетиту, які надовго збережуть відчуття ситості і стимулюють обмін речовин. Ваша головна перевага: на відміну від капсул, які також обіцяють зменшити відчуття голоду, ці засоби не мають побічних ефектів. Якщо ви включите їх у своє повсякденне життя, ви легко позбудетеся від тяги до солодкого і шкідливого.

Вівсянка

Вона поживна, містять залізо, біотин, вітамін B1 і вітамін B6. Магній, що міститься в вівсянці, також сприяє спалюванню жиру. Той, хто хоч раз їв кашу на сніданок вранці, знає, що каша особливо ситна надовго. Поріжте фрукти, наприклад банан або яблуко, – і ви почнете день здоровим і ситим.

Білкові продукти

Білки зберігають відчуття насичення і запобігають повторному відчуття голоду незабаром після їжі. Вони також гарантують, що ми використовуємо більше енергії. Тому, щоб уникнути тяги до шкідливої їжі, ми рекомендуємо сніданок, багатий білком, пробуючи різні варіанти яєць-від яєчні-базіки до яєць, зварених круто. Таким чином ви зможете залишатися більш зосередженими під час роботи і не відволікатися на бажання чогось солодкого.

Сочевиця та інші бобові

Високий вміст клітковини гарантує, що сочевиця надовго збереже відчуття ситості. Через невелику кількість жиру і великої кількості білка вегетаріанці або вегани повинні включати їх в свій раціон. Різні типи бобових, які доступні в зеленому, жовтому і червоному кольорах, можна варіювати і готувати різними способами.

Мигдаль

Хоча в мигдалі багато жиру, нехай це вас не лякає. В основному горіхи складаються з ненасичених жирних кислот і білка, які, крім іншого, сприяють нарощуванню м’язової маси. Тут діє золоте правило “жмені” в день. Купіть натуральний і несолоний мигдаль.