Ви здивуєтеся тому, наскільки це просто!

Є багато способів спалювати жир. Одним з них є кетогенна дієта. Дієта, яка обмежує вживання вуглеводів. В результаті цей тип дієти спонукає організм активізувати метаболічний процес, відомий як кетоз. У цій статті ви дізнаєтеся про 4 звички, які змусять ваше тіло спалювати жир.

Кетоз-це природний процес, при якому організм в пошуках енергії спалює накопичений жир. Оскільки він використовує жирові відкладення в якості палива, цей процес дозволяє швидко схуднути.

Які переваги кетозу?

Через кетоз ви можете:

  • Схуднути швидше, тому що ви будете використовувати накопичений жир в якості джерела енергії.
  • Допоможете своєму тілу більш ефективно використовувати жир.
  • А також допоможете організму краще засвоювати вуглеводи.
  • Сприяти почуттю ситості.

В перші дні дієти ви могли страждати від поганого настрою і відчувати втому. Не турбуйтеся, це частина процесу адаптації організму до низького споживання вуглеводів. Якщо ви вже вирішили дотримуватися режиму схуднення, то вам слід практикувати ці 4 звички.

1. Споживайте кокосову олію

Для спалювання жиру через кетоз потрібне вживання кокосової олії. Ця рослинна олія багата тригліцеридами з середнім ланцюгом. Жири можуть швидко засвоюватися. В результаті ці жири є хорошим джерелом енергії, тому що печінка перетворює їх в кетони.

2. Скоротіть споживання вуглеводів

Якщо ви хочете спалювати жир, то важливо мінімізувати вживання вуглеводів. Ви не повинні перевищувати 15-20 грам вуглеводів в день. В результаті організм не зможе використовувати цукор або глюкозу в якості джерела енергії. Тому він буде прагнути отримати необхідну енергію з жирів і жирних кислот, накопичених в організмі.

3. Їжте білок

Споживання білка важливе, особливо коли мова йде про дієту, щоб спалювати жир. Якщо накопичений жир спалюється, то можна втратити м’язову масу. Тому білки необхідні для відновлення м’язів.

4. Додайте хороші жири

Спробуйте додати в свій раціон корисні жири, такі як оливкова олія, авокадо і масло ДХІ. Але будьте обережні, важливо вибирати натуральні і органічні продукти, щоб уникнути вживання хімічних продуктів.

Рекомендується повільно перебудовувати своє харчування, поступово замінюйте вуглеводні продукти білковими. А також додайте в свій раціон більше зелених листових овочів.