ГоловнаНовини Здоров'я10 порад для тих, хто не хоче даремно прожити 2015

10 порад для тих, хто не хоче даремно прожити 2015

2014 вже практично закінчився, саме час подумати над тим, щоб наступний, 2015-й, став результативним!

змінитися

Підводячи підсумки року, що минає, багато хто з нас відчувають невдоволення собою: це не встиг, це не зміг, того не досяг …

Але не варто посипати голову попелом, краще постаратися зробити все, щоб наступний рік став більш успішним – і в діловому, і в особистісному плані.

Порада 1

Проведіть роботу над помилками

Чого ви не досягли, і які були причини невдач? Намагайтеся акцентувати увагу на власних недоліках. Наприкінці аналізу невдач зробіть висновок на майбутнє: як ви будете чинити надалі, якщо ситуація повториться?

Порада 2

Визначтеся з завданнями

Чого конкретно вам хотілося б домогтися в 2015 році? Які плани ви мрієте здійснити? Чого досягти: стати успішною діловою жінкою, знайти радість материнства або зустріти свою любов? Складіть список того, що ви хочете зробити в наступному році. Але майте на увазі: ваші плани повинні бути максимально реалістичні! Якщо, скажімо, ви заплануєте скинути двадцять кілограмів, ви повинні чітко уявляти собі, як ви цього досягнете.

Порада 3

Почистіть оточення

Якщо ви серйозно задумаєтеся, то виявите, що серед ваших знайомих і друзів багато людей випадкових – тих, спілкування з якими не приносить вам ні користі, ні задоволення, ні підтримки. Вони попросту забирають у вас час і енергію – той час і ту енергію, які ви можете витратити набагато ефективніше! Можливо, настав час звести спілкування з ними до мінімуму?

Читайте також:  Американські медики назвали 3 звички, що провокують діабет

Порада 4

Заплануйте оздоровлення відносин

Що вас не влаштовує в стосунках з найближчими – чоловіком (дружиною), мамою, дітьми? Можливо, в тому, що вони недостатньо ідеальні, є і ваша вина? Наприклад, іноді краще висловити свої претензії вголос, а не збирати образу місяцями. Або відверто поговорити. Або попросити вибачення, якщо ви дійсно були неправі. Виділіть три основних своїх помилки у відносинах з близькими і постарайтеся їх не допускати.
 
Чим би ви не займалися на роботі – складними бізнес-схемами або сортуванням шкарпеток, – завжди потрібно домагатися поліпшення якості своєї роботи. Чомусь вам треба повчитися, в чомусь піднапружитись, щоб стати більш професійним? А може, ви відчуваєте, що вже виросли зі своєї посади? Тоді саме час намітити кроки, які приведуть вас на вершину кар’єрних сходів.

Читайте також:  Названо нетипові ознаки раку щитовидної залози

Порада 6

Не забувайте про задоволення

За великим рахунком, все, що ми робимо, повинно приносити нам задоволення. Навіть важка робота, в результаті якої ми досягаємо успіху. Навіть виснажливе доглядання за немовлям, якщо у відповідь ви отримуєте його посмішки і любов. Чи робите ви у вашому житті те, процес і результат чого не доставляють вам ніякого задоволення? Якщо так і є, то пора подумати: а для чого тоді ви витрачаєте свої життєві сили на це?

Порада 7

Будьте, нарешті, задоволені собою

Ніхто з нас не ангел, у всіх є недоліки, але це не привід вести з собою постійний внутрішній діалог і гризти себе за будь-яку помилку! Подумайте: які негативні думки про себе, свої здібності, зовнішності, звички і так далі переслідують вас постійно?

Складіть список цих думок: я дурний, у мене нічого не виходить, я не досягну успіху … Склали? Тепер урочисто спаліть цей список і постарайтеся надалі не підпускати до себе такі думки.

Порада 8

Задумайтесь про розвиток

Мозок, якщо його не живити новими знаннями, з часом втрачає здатність до ясного мислення. Варто про це пам’ятати – і ніколи не зупинятися в розвитку. Читайте книги, цікавтеся новими знаннями та відкриттями, вчіть іноземні мови або просто грайте в шахи. Домовтеся з собою, що хоча б раз на тиждень ви будете робити щось для свого розумового розвитку.

Читайте також:  Лікар-дієтолог з Іспанії розповів, чи може молоко підвищити ризик раку

Порада 9

Усуньте “вбивць часу”

Скільки часу ви витрачаєте даремно – на перегляд безглуздих серіалів, ходіння по сайтах, поїдання третього за рахунком сніданку? Можливо, саме цей час ви могли б присвятити тому, що принесе вам дійсну користь: відвідування спортзалу, читання книги або спілкуванню з коханою людиною. Постарайтеся ловити такі моменти, коли ви неусвідомлено вбиваєте свій час – і усувати їх.

Порада 10

Будьте позитивні!

Ніщо не відганяє від нас удачу швидше, ніж песимізм. Мисліть позитивно – і тоді до вас магічним чином почнуть притягатися хороші люди і хороші події!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАГАДАТИ БАЖАННЯ В НОВОРІЧНУ НІЧ

ЩО ТАКЕ ЛІНЬ І ЧОМУ ЛЮДИ ЛІНУЮТЬСЯ?

ВЧЕНІ ВСТАНОВИЛИ ІДЕАЛЬНИЙ ЧАС ДЛЯ ПОЧАТКУ РОБОЧОГО ДНЯ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News