ГоловнаНовини Здоров'я5 головних плюсів цукру для нашого здоров’я

5 головних плюсів цукру для нашого здоров’я

Цукор прийнято вважати одним з найбільш шкідливих продуктів харчування, проте і у нього є свої плюси. 5 основних назвали експерти.

Цукор

Цукор забезпечує людині негайний спалах енергії. Здорове харчування, яке призначене для підтримки продуктивності, містить цукор. Глюкоза – основне джерело палива для організму, вона з’являється після розщеплення цукру. Сахароза містять молекулу фруктози і молекули глюкози. Організм розщеплює ці молекули, а інсулін допомагає переносити глюкозу в клітини, де вона миттєво метаболізується і перетворюється в енергію. Без глюкози ми б не були здатні виконувати серйозні фізичні задачі.

Цукор допомагає довше зберігати енергію. Цей продукт забезпечує море енергії. Після того, як глюкоза перетворюється в енергію, організм починає зберігати деяку її кількість в якості резерву. Цей процес називається глікогенезом. Молекули глюкози з’єднуються разом в ланцюжки глікогену. Ці ланцюжки розщеплюються в поодинокі глюкози, якщо в організмі не вистачає основних джерел енергії.

Читайте також:  Два продукти для мозку, які врятують від деменції

Цукор підвищує настрій. Це не повинно нікого здивувати, цукор дійсно робить нас щасливими. Це відчуття виникає через те, що цукор активує центри задоволення в мозку і сприяє виробленню гормону дофаміну, що породжує відчуття ейфорії.

Натурально солодкий шоколад покращує навички мислення. Шоколад є джерелом природного цукру, він містить і інші здорові компоненти. Кожен шматочок забезпечує приплив антиоксидантів разом з какао флаванолами. Дослідники з’ясували, що ці флавоноли покращують когнітивну функцію мозку і навіть навички мислення незалежно від того, наскільки вони були раніше пошкоджені.

У натурального цукру є додані нутрієнти. При виборі натуральних джерел цукру ми також отримуємо і деякі здорові нутрієнти. Відомо, що натуральні джерела цукру містяться у фруктах і овочах, а також у молочних продуктах. Всі вони мають безліч волокон, антиоксидантів, вітамінів, мінералів і багатьох інших корисних речовин.

Читайте також:  Що з'їсти, щоб схуднути і не голодувати?

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News