Експерти з харчування стверджують, що деякі продукти допомагають знизити рівень стресу і зберегти спокій. Наступного разу, коли ви відчуєте наростання стресу, спробуйте перекусити цими 5-ма смачними і поживними суперпродуктами.

1. Темний шоколад

Він є багатим джерелом антиоксидантів, які допомагають значно знизити стрес. Крім того, какао підвищує імунну систему і контролює рівень артеріального тиску. Шоколад з високими процентним вмістом какао є хорошим джерелом енергії.

2. Мигдаль

Горіх містить велику кількість вітаміну В2 або рибофлавіну, який є одним з восьми вітамінів групи В, що грають важливу роль в травленні і обміні речовин.

Читайте також:  Хворе серце: какао нормалізує тиск та знижує ризик

“Рибофлавін допомагає підтримувати нервову систему здоровою, тому Ви можете зберігати спокій навіть під тиском стресу. Мигдаль є багатим джерелом вітаміну Е – ще один мікроелемент для зняття почуття тривоги”, – пише видання FoodNews.

3. Вівсянка

Цільнозернова вівсяна каша насичена харчовими волокнами, які допомагають викликати відчуття заспокоєння, збільшити вироблення серотоніну, щоб ви відчували себе легко і невимушено.

4. Авокадо

Авокадо містить омега-3 жирні кислоти. Вони зменшують стрес і тривогу. Омега-3 підвищують концентрацію уваги і запобігають частим перепадам настрою.

5. Йогурт

Вживання простого несолодкого йогурту допомагає знизити стрес і запобігти тривожність завдяки пробіотикам. Це живі бактерії, що містяться в ферментованих продуктах, які підтримують травлення. Корисні бактерії також мають заспокійливу дію на нервову систему.

Читайте також:  Вчені переконалися у користі какао для гіпертоніків