Вважається, що звичка їсти ночами дуже шкідлива, але вирушати спати з порожнім шлунком – це теж помилка, вважають лікарі. Наїдатися на ніч не варто, але якісь перекушування дозволяти собі можна. Більш того, так правильніше. Експерти назвали найкращі продукти для таких випадків.

Перед сном корисно перекушувати, оскільки це допомагає підтримувати стійкий рівень цукру в крові. Якщо вибрати правильні продукти, то навіть з’їдені на ніч вони запустять в організмі процеси спалювання жиру і відновлення м’язів, стверджують наукові фахівці.

Вони назвали найкращі продукти для таких випадків.

Продукт 1: банани. З’їсти на ніч один не надто солодкий банан добре, тому що цей фрукт містить в собі високі концентрації магнію і калію, які покращують стан м’язів. Коли м’язи в хорошій формі, тіло не збирає жир.

Продукт 2: мигдаль. Цей вид горіхів – один з кращих. Велика кількість корисних жирів в мигдалі змушує організм при їх перетравленні тримати цукор в крові на одній позначці. До речі, і в мигдалі і в бананах є магній і триптофан, що відносяться до речовин, які допомагають розслабитися і заснути.

Продукт 3: мед. Дуже часто пізно ввечері хочеться солодкого. Мед – кращий варіант в такій ситуації.

Продукт 4: вівсянка. Невелика порція вівсяної каші сприяє тому, що організмом активніше виробляється серотонін, прискорюючи таким чином настання сну. Повноцінний сон покращує метаболізм.

Продукт 5: ківі. Вживання ківі за рахунок високого вмісту клітковини і каротиноїдних антиоксидантів. Покращує здоров’я травної системи організму, знижує інтенсивність запалення, зменшує рівень холестерину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
8 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ШВИДШЕ ЗАСНУТИ

ЯКІ ПРОДУКТИ КРАЩЕ ЇСТИ В СТРОГО ВІДВЕДЕНИЙ ЧАС