В черговий раз вчені переконалися: хочеться виглядати молодше, потрібно перестати їсти солодке.

Дослідники, що представляють Інститут Гладстона в Сан-Франциско, заявили про те, що раціон харчування з низьким рівнем вуглеводів і при цьому з досить високим вмістом жирів може сповільнювати процес старіння людського організму. За словами вчених, в умовах нестачі вуглеводів організм починає виробляти хімічну речовину, завдяки яким клітини тканин стають краще захищеними від пошкоджень.

«Дефіцит вуглеводів спонукає організм виробляти гідроксибутират, який захищає клітини організму від ушкоджень, викликаних внутрішнім стресом. Внутрішній стрес виникає внаслідок генетичних пошкоджень у клітинах, що може прискорити процес старіння», – уточнили вчені.

Читайте також:  5 необхідних вітамінів для зміцнення здоров'я взимку

На їхню думку, харчування з низьким вмістом вуглеводів і високим вмістом жирів може допомогти захиститися від таких вікових недуг як серцеві захворювання, хвороба Альцгеймера, рак. Джерелами жирів повинні бути корисні продукти – йдеться передусім про натуральні продукти у вигляді риби, м’яса, рослинні олії, пояснили при цьому експерти.

Зазначимо, що нещодавно були підведені підсумки 15-річного дослідження єгипетських вчених з Каїрського університету, яке показало: занадто часте користування мобільним телефоном може стати причиною передчасного старіння. Його автори констатували, що електромагнітне випромінювання гаджетів шкодить кров’яним клітинам, від чого страждають печінка, м’язи, серце і кістковий мозок людини.

Читайте також:  107-річна американка розповіла, як дожити до її віку