Надмірні навантаження, високий стрес і старіння – все це погіршує нашу пам’ять. На щастя, існують напої, які дозволяють нам уповільнити цей процес.

Морквяний сік. Не варто недооцінювати моркву, обмежуючи її використання додаванням в салати і супи. У цьому овочі присутній бета-каротин, який дуже корисний для пам’яті. Це антиоксидант, що захищає від запалень і допомагає зміцнювати інтелект. Крім того, морквяний сік солодкий за своєю природою, тому вам буде приємно випивати щодня одну-дві склянки.

Томатний сік. Томати це абсолютно необхідні інгредієнти в більшості страв української кухні. Помідори містять лікопін – антиоксидант, який захищає клітини мозку. Він також знижує артеріальний тиск, зберігає здоров’я і сяйво шкіри. Нарешті, помідор це багате джерело вітамінів A і C.

Гранатовий сік. Клітинам мозку потрібні кисень і нутрієнти для роботи і виживання. Гранатовий сік сприяє поліпшенню циркуляції крові і постачання нею мозку. Отже, стакан гранатового соку дуже корисний.

Буряковий сік. Теж сприяє перенесенню багатої киснем і нутрієнтами крові до мозку. Крім того, цей сік утримує мозок в хорошій формі і зміцнює пам’ять за рахунок окису азоту, який в ньому присутній. Він зменшує артеріальний тиск.

Ягідні смузі. У різних ягодах містяться корисні компоненти. Це ще й дуже смачний компонент для смузі. Змішуйте відразу кілька видів ягід для цих напоїв.

Джерело: МедікФорум