Внутрішній або вісцеральний жир накопичується навколо найважливіших органів на зразок печінки і підшлункової залози. В деяких випадках він набагато більш небезпечний, ніж той жир, який знаходиться безпосередньо під шкірою.

Вісцеральний жир розташований переважно в області живота поряд з найважливішими органами, включаючи печінку, кишечник і підшлункову залозу. Це збільшує ризик розвитку серйозних хвороб на зразок діабету другого типу і серцево-судинних недуг. Нестача фізичних навантажень і неправильне харчування призводять до скупчень вісцерального жиру, тому експерти, в першу чергу, рекомендують регулярні фізичні навантаження і стабілізацію дієти. Інший найважливіший фактор для позбавлення від внутрішнього жиру це здоровий сон.

Читайте також:  Дієтолог назвала кращі продукти для схуднення під час менопаузи

Сон важливий з багатьох причин для нашого здоров’я, і боротьба з вісцеральним жиром – одна з них. Дослідження показують, що люди, які не висипаються набирають великі обсяги ваги, включаючи і зайвий жир в області живота. Приміром, дослідження, котре тривало 16 років з участю 68 000 жінок показало, що дами, які спали менше 5 годин на день істотно частіше набирали зайву вагу, порівняно з тими, хто спав від 7 годин і більше.

Для того щоб налагодити сон, вкрай необхідно лягати спати і прокидатися в один і той же час, щоб організм звик до цього графіку. Що ж стосується харчування, необхідного для видалення вісцерального жиру, то більшість дослідників сходяться на тому, що воно повинно містити невелику кількість вуглеводів. Нарешті, помірні і високоінтенсивні аеробні навантаження дуже ефективні в справі позбавлення від внутрішнього жиру.

Читайте також:  Хворе серце смертельніше за рак – як захистити себе залежно від віку

Джерело: МедікФорум