Хоча деякі сигнали, що посилаються тілом, можуть виглядати страшними, вони не завжди говорять про збій в організмі і появи серйозної хвороби. Лікарі розповіли про те, які симптоми можуть змусити турбуватися і переживати про своє здоров’я, але насправді не є серйозними.

Зокрема, у списку симптомів, які можуть лякати і навіювати думки про важку хворобу, – неприємний запах з рота. Нерідко можна почути про те, що галітоз є свідоцтвом про розвиток раку шлунка, але вчені відзначають: причина появи поганого запаху в порожнині рота в більшості випадків все більш проста, ніж рак, і для її рішення можна звернутися до стоматолога.

Читайте також:  Жінок попередили про несподівану причину відчуття туману в голові

Ще один сигнал – різкий біль у грудях. Такий біль може сприйматися як прояв інфаркту або пневмонії, однак викликати його може і просто роздратування міжреберного нерва тісним одягом або некомфортною для тіла позою або різким рухом. Якщо біль зростає при фізичному навантаженні або вдиху, то це напевно міжреберна невралгія.

Помітивши збільшені лімфовузли, не варто панікувати, дають пораду медики. Навіть якщо під шкірою почала проступати шишка, справжньою причиною цього найчастіше виявляється яке-небудь незначне відхилення – наприклад, карієс, застуда чи алергія.

Температура, кілька відрізняється від показника 36.6 градусів, також не обов’язково поганий знак. За словами вчених, нормальна температура тіла – це індивідуальний показник для кожної людини, вона може бути, наприклад, нижче 36 градусів або вище 37 градусів, і здатна коливатися протягом дня.

Читайте також:  5 жирів, які корисні для організму

Білі плями на нігтях в деяких випадках можуть вказувати на анемію або на серцеву недостатність. Але відсутність нудоти, блювання або слабкості сильно переживати з-за плям не варто, як правило, за ними стоїть пошкодження пластини в результаті зовнішнього впливу, наприклад, при використання побутової хімії.

Джерело: МедікФорум