Проінспектувавши кілька тисяч готельних номерів, американські лікарі-інфекціоністи визначили, які предмети в цих номерах виявляються найбільш привабливим притулком для бактерій. Результати експертизи опублікував на своїх сторінках New York Post.

Ванна. Любителям водних процедур під час перебування в готелі експерти рекомендують не приймати ванну, а замість цього обмежуватися душовою кабіною. Але перед тим, як встати під душ, кабіну слід обполоснути гарячою водою і шампунем, вважають медики.

«Ванна – саме небезпечне місце у будь-якому номері, оскільки надає ідеальні умови для розмноження бактерій: тепло і вологість», – констатували біологи.

Душова насадка. За словами організаторів перевірки, душові насадки в готельних номерах повинні замінюватися раз на рік, але цього правила часто не дотримуються. На душових лейках, між тим, накопичується легіонела – бактерія, яка здатна при попаданні в людський організм викликати навіть смертельні захворювання. Перед тим, як приймати душ, корисно спускати гарячу воду протягом 2-3 хвилин.

Читайте також:  4 продукти, які містять багато вітаміну D

Унітаз. Щоб не мучитися потім в здогадах, що саме викликало вірусне захворювання шлунка, краще подорожувати з дезінфікуючими серветками, обробляючи ними поверхню в туалетах – ще одна корисна порада від інфекціоністів.

Пульти. В кімнаті готельного номера предметом небезпечним для здоров’я є, насамперед, пульт від телевізора, кондиціонера. Хто ним міг користуватися раніше? Не думайте про це, просто загорніть пристрій в поліетилен.

Меблі та постільна білизна. Вам не приходило в голову, що на меблях готельного номеру люди часто сидять і лежать голими? Експерти підтверджують: це так, і ця звичка сприяє поширенню стафілококу. У свою чергу, погано випрана постільна білизна може стати причиною алергії. Завжди беріть у дорогу і у відпустку противоалергенні препарати, дали рекомендацію фахівці.

Читайте також:  Сексолог дала пораду нерішучим коханцям

Басейн. Басейни готелів краще обходити стороною, так як саме вони є причиною половини захворювань у постояльців, відзначили експерти.

Джерело: МедікФорум