Останнє дослідження американських вчених доводить — проблеми з рівнем холестерину можуть бути як червоного, так і білого м’яса. Насичені жири скрізь одні, тому якщо ви не любите курку, немає сенсу відмовлятися від стейків тільки заради зниження рівня холестерину.

Справа в тому, що насичені жири як такі присутні в досить високій кількості як в червоному м’ясі, так і в білому. Перехід виключно на курку не дасть результатів. Щоб знизити холестерин, необхідно в принципі знизити в раціоні кількість насичених жирів. При цьому, щоб не жертвувати важливим для нашого організму протеїном, намагайтеся вживати більше білка рослинного походження — сою, квасолю, горох, сочевицю.

Читайте також:  Хворе серце смертельніше за рак – як захистити себе залежно від віку

Як зробити м’ясо більш безпечним точки зору холестерину?

Американські вчені з Бостонського університету вважають, що найважливіше – це жирність м’яса. Якщо ми порівняємо смажену курячу ніжку з шкірою і просмажений яловичий стейк, то вийде приблизно один і той же рівень насичених жирів. Тому і любителі курки, і любителі червоного м’яса повинні правильно вибирати шматки пісні. А також, завжди прибирати шкіру, обрізати зайвий жир. Другий принцип — приготування. Будь-який вид смаженого м’яса відноситься до не найкорисніших продуктів. Пісні шматки м’яса слід варити або запікати, а щоб воно краще засвоювалося і проходило через кишечник — на гарнір переважні овочі.

Читайте також:  Як пережити магнітну бурю

Також вчені додали, що у червоного м’ясо все ж є одна перевага — в ньому більше заліза і інших корисних мінералів.

Джерело: МедікФорум