Сексуальне бажання з часом може зростати або (радше) знижуватися. Щоб частіше радувати один одного хорошим сексом, варто дотримуватися кількох рекомендацій, описаних нижче.

Піші прогулянки. Вони допомагають не тільки худнути при наявності зайвої ваги і повертати колишню фізичну форму. Крім того, ці легкі тренування підвищують вашу витривалість, а для сексу потрібно її тренувати, якщо ви хочете продовжити задоволення. Вам знадобиться енергія.

Здорове харчування. Додайте більше фруктів, овочів, цільнозернових і риби в ваш раціон. Ця їжа також підвищує витривалість і зміцнює здоров’я в цілому, яке потрібно для хорошого сексуального життя.

Зайва вага. Додаткові кілограми викликають еректильну дисфункцію. Дуже важливо стежити за вагою.

Здоров’я судин. Регулярно вимірюйте артеріальний тиск, боріться з холестериновими відкладеннями. Чим чистіші судини, тим вища провідність крові. У тому числі, і до області статевих органів, що важливо для сексу.

Здоров’я порожнини рота. Дослідження в The Journal of Sexual Medicine показало, що хвороби порожнини рота можуть призводити до імпотенції. Слідкуйте за гігієною зубів і ясен.