Інтимна гігієна вкрай важлива для загального здоров’я і фізичної форми представників сильної статі. На жаль, багато обмежуються швидкому миттям в душі, забуваючи про те, що їх тіло потребує чогось більшого.

Спідня білизна. До 30% чоловіків не змінюють нижню білизну по кілька днів поспіль, а хтось носить тижнями одні й ті ж труси. Лікарі підкреслюють, що міняти нижню білизну необхідно кожен день, щоб уникнути скупчення вірусів, грибків і бактерій в інтимній зоні тіла. Ну а від трусів з синтетичних тканин краще взагалі відмовитися.

Промивання зони геніталій. Коли ви приймаєте душ, не обмежуйте себе загальним миттям тіла, Візьміть лійку і займіться зоною геніталій. Особливо цьому потрібно приділяти час, якщо ви позаймалися спортом. Купуйте спеціальні засоби для інтимної гігієни, не забувайте обробляти цю зону і після кожної інтимної близькості.

Читайте також:  Три популярні у спортсменів продукти, які можуть довести до гіпертонії

Триммінг. Волосся на Лобковій зоні допомагають підтримувати чистоту і тепло, але вони ж сприяють і інтенсивному потовиділенню. Якщо ви не хочете повністю голити їх, то звикайте до тримінгу або укорочення волосся. Це допомагає зменшити кількість скупчуються тут бактерій.

Регулярне зволоження. Після кожної обробки інтимної зони тіла, включаючи миття і триммінг, наносіть зволожуючий крем високої якості. Це зводить до мінімуму наслідки негативного впливу навколишнього середовища на найбільш чутливу зону шкіри. Наприклад, допомагає боротися з сухістю і роздратуванням після гоління.

Здорове харчування. Здорова збалансована дієта зменшує рівень потовиділення і інтенсивність неприємного запаху. Включайте в свій раціон більше цитрусових і зеленого листя, вживайте адекватну кількість води, пийте зелений чай, який теж покращує запах інтимної зони тіла, як пише The Health Site.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News