Іноді успішність залежить не тільки від посидючості і сили волі, але і від харчування. Експерти назвали кілька продуктів, які допоможуть школярам і студентам частіше отримувати п’ятірки.

Зелений чай. Відомо, що кава заряджає нас енергією і проганяє втому, але краще перейти на зелений чай. Ефект кави тимчасовий, а дві чашки зеленого чаю забезпечать бажаний вплив на цілий день. Це чудове джерело кофеїну, що підвищує концентрацію і насичує організм корисними антиоксидантами.

Яйця. Перед відправленням на іспит обов’язково з’їжте кілька яєць на сніданок. Це прекрасне джерело білка, що підвищує концентрацію. Крім того, яйця насичують.

Читайте також:  Вчені з США перерахували продукти, які поліпшують сон

Вівсянка. Найкраща каша для тих, хто хотів би отримувати одні п’ятірки. У вівсянці підвищений вміст волокон, що зберігає рухливість кишечника. У ній є вуглеводи, уповільнюють травлення і забезпечують більш високий рівень енергії для виконання тих чи інших завдань.

Риба. Жирні кислоти Омега-3 в рибі на зразок форелі, оселедця і макрелі, покращують функції мозку за рахунок впливу на клітинної мембрани. Жирні кислоти також зміцнюють пам’ять і здібності до навчання.

Червоне м’ясо. Такі різновиди червоного м’яса, як баранина і яловичина є відмінними джерелами залізо для організму. А підвищений рівень заліза перед іспитом зміцнює уважність і здатність до навчання.

Читайте також:  Запалення кишечника: названі головні ознаки стану

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News